Kas mes esame?

Pirmoji įmonė UAB DZŪKIJOS PERLAS įkurta dar 1996 m., Druskininkuose. Per 25-erius gyvavimo metus, UAB DZŪKIJOS PERLAS išpuoselėjo juvelyrinių dirbinių gamybos sprendimus, o klientų akyse užsitarnavo kokybiškų gaminių tiekėjų vardą. Per metus UAB DZŪKIJOS PERLAS pagamina vien per 1500 vestuvinių žiedų porų ir kitų gaminių.

2006-aisiais įkurta IĮ DZŪKIJOS PERLAS IR KO, užsiimanti mažmenine prekyba, Druskininkuose atvėrė fizinę juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Šiandien IĮ DZŪKIJOS PERLAS IR KO suteikė savo klientams galimybę įsigyti savo gaminius ir el. parduotuvėje.

IĮ DZŪKIJOS PERLAS IR KO prekiauja juvelyriniais dirbiniais – vestuviniai žiedai, moteriški žiedai, vyriški žiedai, auskarai, grandinėlės ir apyrankės. Fizinėje parduotuvėje galite įsigyti juvelyrinių gaminių ne tik iš aukso ir sidabro, bet ir su gintaru ir perlais. Nuo šiol rinkai pristatoma ir personalizuotų papuošalų linija. Vestuviniai žiedai gaminami ir pagal individualius užsakymus.

DZŪKIJOS PERLAS IR KO pasirūpino, kad prekes atsiimti galėtumėte Jums patogiu būdu. Kartu su patyrusių juvelyrų komanda užtikriname, kad mūsų juvelyriniai dirbiniai yra kokybiški ir ilgaamžiai.

Fizinės parduotuvės adresas: M.K. Čiurlionio g. 107, Druskininkai (PC „IKI“).

Konsultuojame telefonu: 861253501.