Kas mes esame?

AUKSUM – tai aukščiausios meistrystės juvelyriniai dirbiniai, išsiskiriantys savo autentišku dizainu, aukšta kokybe ir išpuoselėtais juvelyrinių dirbinių gamybos sprendimais. Mūsų asortimentą sudaro auskarai, apyrankės, auksiniai pakabukai, grandinėlės, vardiniai papuošalai ir kiti juvelyriniai dirbiniai. Norėdami įprasminti savo meilę mumis pasitiki jaunavedžiai, vien tik per metus UAB DZŪKIJOS PERLAS juvelyrai pagamina daugiau kaip 1500 vestuvinių žiedų. Norintiems išskirtinės juvelyrikos, kuriame papuošalus pagal individualų dizainą, graviruojame jums svarbius inicialus, datas ar simbolius – stengiamės išpildyti visas svajones. Nuo subtilaus minimalizmo iki ekstravagantiško dizaino – auksiniai juvelyriniai dirbiniai kiekvienai savitą žavesį norinčiai atskleisti asmenybei!

Įmonė UAB DZŪKIJOS PERLAS įkurta dar 1996 metais, turime sukaupę gausų žinių ir patirties bagažą, užsitarnavę klientų pasitikėjimą, kas suteikia mums pranašumą jums pasiūlyti aukščiausios kokybės juvelyrikos gaminius.

2006-aisiais įkurta IĮ DZŪKIJOS PERLAS IR KO, užsiimanti mažmenine prekyba, Druskininkuose atvėrė fizinę juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Šiandien IĮ DZŪKIJOS PERLAS IR KO suteikė savo klientams galimybę įsigyti savo gaminius ir el. parduotuvėje.

IĮ DZŪKIJOS PERLAS IR KO prekiauja juvelyriniais dirbiniais – vestuviniai žiedai, moteriški žiedai, vyriški žiedai, auskarai, grandinėlės ir apyrankės. Fizinėje parduotuvėje galite įsigyti juvelyrinių gaminių ne tik iš aukso ir sidabro, bet ir su gintaru ir perlais. Nuo šiol rinkai pristatoma ir personalizuotų papuošalų linija. Vestuviniai žiedai gaminami ir pagal individualius užsakymus.

DZŪKIJOS PERLAS IR KO pasirūpino, kad prekes atsiimti galėtumėte Jums patogiu būdu. Kartu su patyrusių juvelyrų komanda užtikriname, kad mūsų juvelyriniai dirbiniai yra kokybiški ir ilgaamžiai.

Fizinės parduotuvės adresas: M.K. Čiurlionio g. 107, Druskininkai (PC „IKI“).

Konsultuojame telefonu: 861253501.